Rejestr Dłużników Niewypłacalnych

Rejestr Dłużników Niewypłacalnych
– OnLine

Tylko oryginalne dokumenty z Rejestru Dłużników Niewypłacalnych przy Krajowym Rejestrze Sądowym wydawane przez Ministerstwo Sprawiedliwości

wszystkie oddziały KRS w kraju
wypełnij formularz
opłać zamówienie
zapoznaj się z regulaminem rejestryonline.pl
 

Wybierz dokument aby uzyskać informacje z Rejestru Dłużników Niewypłacalnych

CI KRS-CDO

Wniosek o wydanie odpisu z Rejestru Dłużników Niewypłacalnych

 
Wniosek o wydanie odpisu z Rejestru Dłużników Niewypłacalnych
Rejestr Dłużników Niewypłacalnych ma na celu zapewnienie pewnego, szybkiego i aktualnego dostępu do informacji istotnych z punktu widzenia obrotu gospodarczego, a więc do rzetelnych informacji dotyczących wypłacalności (a co za tym idzie wiarygodności) potencjalnych kontrahentów. Weryfikacja w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka podejmowania współpracy z niesolidnymi lub nieuczciwymi kontrahentami.

CI KRS-CDN

Wniosek o wydanie zaświadczenia, że podmiot nie jest wpisany do RDN

 
Wniosek o wydanie zaświadczenia, że podmiot nie jest wpisany do RDN
Jeżeli podmiot nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, dokument zawierał będzie stosowną informację. Rejestr Dłużników Niewypłacalnych ma na celu zapewnienie pewnego, szybkiego i aktualnego dostępu do informacji istotnych z punktu widzenia obrotu gospodarczego, a więc do rzetelnych informacji dotyczących wypłacalności (a co za tym idzie wiarygodności) potencjalnych kontrahentów. Weryfikacja w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka podejmowania współpracy z niesolidnymi lub nieuczciwymi kontrahentami.

CI KRS-CDT

Wniosek o wydanie zaświadczenia, że podmiot jest wpisany do RDN”

 
Wniosek o wydanie zaświadczenia, że podmiot jest wpisany do RDN
Jeżeli podmiot jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, dokument zawierał będzie stosowną informację. Rejestr Dłużników Niewypłacalnych ma na celu zapewnienie pewnego, szybkiego i aktualnego dostępu do informacji istotnych z punktu widzenia obrotu gospodarczego, a więc do rzetelnych informacji dotyczących wypłacalności (a co za tym idzie wiarygodności) potencjalnych kontrahentów. Weryfikacja w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych może wpłynąć na zmniejszenie ryzyka podejmowania współpracy z niesolidnymi lub nieuczciwymi kontrahentami.

 

 

Co to jest Rejestr Dłużników Niewypłacalnych opisano tutaj


Komunikat - koronawirus

Szanowni Państwo
Z uwagi na obecną sytuacje w Polsce, spowodowaną koronawirusem, a raczej walką z nim, której konsekwencją jest sukcesywne zamykanie urzędów oraz sądów, zlecenia przyjmowane są na bieżąco 24h/7, jednak czas ich realizacji uległ wydłużeniu.
Przeczytaj całość

Więcej w krajowy Rejestr Sądowy, krs online, krsonline, rdn
Organizacje Pożytku Publicznego

Zamknij